1.  

Cześć, cieszę się, że tu zaglądasz!

Nazywam się Karolina Żebrowska i od lat wspieram małe i średnie biznesy w tworzeniu kreatywnych treści, jakich potrzebują. Pomagam tworzyć spójny wizerunek w sieci i poza nią, dostarczając rozwiązań i koncepcji, dzięki którym Twój brand wygląda dobrze i działa jak należy, a Ty możesz zająć się tym, co najważniejsze – swoimi Klientami.

Z początku swoje działania skupiałam wokół fotografii, by z czasem rozwinąć je na inne kreatywne usługi, jakie mogę Ci zaproponować dzisiaj. Od 2016 roku działam pod marką Kreatywna Freelancerka, prowadząc małe studio projektowe oraz sklepik z plakatami i ilustracjami. 

  1.  

Jak pracuję?

Naszą współpracę zaczniemy od rozmowy. Opowiesz mi o swojej marce, jej wartościach, o Twoich celach i marzeniach z nią związanych. Jeśli nie wiesz, co dalej i potrzebujesz nowych pomysłów na swoje działania – umówimy się na kreatywną konsultację, podczas której przygotuję dla Ciebie kilka propozycji rozwiązań, które sprawdzą się w Twoim biznesie.

Jeśli masz już plan, a brakuje Ci narzędzi do jego realizacji – omówimy, czego konkretnie Ci potrzeba. Wspieram Cię w projektach kreatywnych i zajmę się stworzeniem identyfikacji wizualnej Twojej marki, strony www, która przyciągnie do Ciebie klientów, a także oprawą graficzną Twoich usług i produktów. 

Sklep KF Art Shop

Jeśli szukasz unikatowych plakatów i ilustracji do swojego wnętrza, sprawdź mój sklep z plakatami!

  1.  

13 + 10 =

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, zlecić usługę lub zadać mi pytanie, skorzystaj z formularza kontaktowego. Opisz dokładnie, jakiego rodzaju współpraca Cię interesuje. Umów się na konsultację i dowiedz się, co mogę zrobić dla Twojego biznesu.

Jeśli preferujesz klasycznego maila, to nie wahaj się i pisz śmiało na hello[at]zebrowska.com!