Podcast

Podcast Kreatywnej Freelancerki | #001 Odcinek Pilotażowy

W odcinku pilotażowym dowiesz się:

  • kim jest Kreatywna Freelancerka
  • kim chciałam zostać, kiedy dorosnę i czy mi się to udało
  • o czym będzie ten podcast i dlaczego warto zajrzeć tu ponownie już za tydzień

💻 https://www.zebrowska.com
💙https://www.facebook.com/KreatywnaFreelancerka/

––––––––––––––––––––––––––––––
Track: I Want To Be — Declan DP [Audio Library Release]
Music provided by Audio Library Plus
Watch: youtu.be/e56jcFUoJC4
Free Download / Stream: alplus.io/i-want-be
––––––––––––––––––––––––––––––

Podcast Kreatywnej Freelancerki | #001 Odcinek Pilotażowy

Transkrypcja

Cześć, z tej strony Karolina Żebrowska, na co dzień być może znasz mnie jako Kreatywną Freelancerkę, a jeśli jeszcze mnie nie znasz i trafiasz tu po raz pierwszy – to właśnie ja.

Jestem grafikiem, tworzę strony www na Word Press, piszę i fotografuję. Zajmuję się także montażem video i prowadzę kreatywne konsultacje biznesowe.

Stworzyłam tę markę kilka lat temu, w bardzo spontaniczny sposób realizując moje marzenie o posiadaniu własnego biznesu. Nie będę Ci tu czarować, że moja historia to biznesplan stworzony i zrealizowany od A do Z, lata przygotowań, poduszka finansowa i inne opcje zabezpieczenia się w razie, gdyby… no cóż, nie poszło. W moim przypadku była to decyzja podjęta praktycznie w ciągu 1 dnia, bo na mojej drodze spotkałam osoby, które uwierzyły we mnie i uznały, że warto zainwestować w to, co potrafię. Od ich wsparcia się zaczęło, a teraz fruwam solo i nie zamieniłabym mojej pracy na żadną inną, choć zdarza mi się walić głową w biurko przy 12stej godzinie spędzonej przed ekranem monitora.

Dziś wspominam tamten czas i uśmiecham się sama do siebie, bo generalnie wyobrażałam sobie moją pracę zupełnie inaczej, ale mam w sobie coś takiego, co nie pozwala mi usiedzieć w miejscu – a przynajmniej zawodowo, bo fizycznie to raczej ze mnie kanapowiec.

Jako mała dziewczynka miałam średnio raz w miesiącu nowy pomysł na siebie i nowe plany na to, kim zostanę, kiedy dorosnę. Miałam być pilotem samolotu, anatomopatologiem, tancerką baletową, pisarką lub poetką. Potem miałam być fotografką z własnym studiem. A w końcu zostałam Kreatywną Freelancerką i robię absolutnie wszystko, na co mam ochotę i cały czas uczę się nowych rzeczy. Jestem strasznym geekiem i dzieckiem technologii, kocham sztukę i uwielbiam pisać. Studiowałam przez chwilę sztukę mediów na ASP, by rzucić ją dla zarządzania i reklamy. Rysuję, maluję, piszę, wyszywam i dodatkowo fatalnie śpiewam pod prysznicem, ale hej, czy życie nie jest po to, żeby DOŚWIADCZAĆ?

Tym krótkim odcinkiem pilotowym chciałam nakreślić, czego możesz spodziewać się po pozostałych epizodach i w którym kierunku będą wędrować moje przemyślenia. W tym pierwszym, roboczo nazwanym „sezonie” Podcastu KF opowiem Ci trochę o grafice, budowaniu marki i jej aspektach wizualnych. Zastanowimy się, jak wykorzystać grafikę w tworzeniu swojego biznesu i czy faktycznie każdy biznes potrzebuje oprawy wizualnej. Chciałabym czasem zaprosić do rozmowy gościa, którego cenię i podyskutować na kreatywne tematy.

Koncepcje odcinków będą zapewne ewoluować w czasie, a ja nie lubię ściśle trzymać się planów i cenię sobie spontaniczność, więc co dalej – czas pokaże. A może właśnie Ty mi pokażesz, dając mi znać w komentarzach, o czym jeszcze chcesz u mnie posłuchać.

Mam nadzieję, że spędzimy wspólnie inspirujący czas.

Ściskam Cię i do usłyszenia za dwa tygodnie.