Blog

Podcast Kreatywnej Freelancerki

Cześć, dziś przychodzę z nowiną! W tych szalonych czasach postanowiłam znaleźć dla siebie kolejne medium komunikacji i uznałam, że najwyższa pora wyjść z szafy (czy raczej z szuflady) z pomysłem na mój własny podcast. Pozazdrościłam podcasterkom i podcasterom, których słucham regularnie od wielu lat, a których nagrania wiele razy stanowiły dla mnie doskonałe źródło wiedzy i inspiracji i tak powstał… Podcast Kreatywnej Freelancerki.

Z założenia ma być lekko, nieformalnie, ale na temat. Na jaki? Kreatywny, u mnie to standard. Porozmawiamy o grafice, tworzeniu stron www, brandingu i przede wszystkim – kobiecych biznesach, które są tak bliskie mojemu sercu.

W pierwszym odcinku pilotażowym opowiadam o kilku rzeczach, które doprowadziły mnie do punktu, w jakim obecnie znajduje się mój biznes i dzielę się najbardziej pokręconym marzeniem z dzieciństwa.

Będzie mi przeogromnie miło, jeśli podzielisz się ze mną swoją opinią o moim podcaście, bo nie będę ukrywać, że trochę mam stresik debiutanta! Będzie mi jeszcze bardziej miło, jeśli prześlesz ten podcast komuś znajomemu, kto może być nim zainteresowany.

[spreaker type=player resource=”episode_id=25129109″ width=”100%” height=”200px” theme=”light” playlist=”false” playlist-continuous=”false” autoplay=”false” live-autoplay=”false” chapters-image=”true” episode-image-position=”right” hide-logo=”false” hide-likes=”false” hide-comments=”false” hide-sharing=”false” hide-download=”true”]

Na kolejny, tym razem bardziej merytoryczny odcinek, zapraszam już za tydzień!