Cześć, dziś przychodzę z nowiną! W tych szalonych czasach postanowiłam znaleźć dla siebie kolejne medium komunikacji i uznałam, że najwyższa pora wyjść z szafy (czy raczej z szuflady) z pomysłem na mój własny podcast. Pozazdrościłam podcasterkom i podcasterom, których słucham regularnie od wielu lat, a których nagrania wiele razy stanowiły dla mnie doskonałe źródło wiedzy i inspiracji i tak powstał… Podcast Kreatywnej Freelancerki.

Z założenia ma być lekko, nieformalnie, ale na temat. Na jaki? Kreatywny, u mnie to standard. Porozmawiamy o grafice, tworzeniu stron www, brandingu i przede wszystkim – kobiecych biznesach, które są tak bliskie mojemu sercu.

W pierwszym odcinku pilotażowym opowiadam o kilku rzeczach, które doprowadziły mnie do punktu, w jakim obecnie znajduje się mój biznes i dzielę się najbardziej pokręconym marzeniem z dzieciństwa.

Będzie mi przeogromnie miło, jeśli podzielisz się ze mną swoją opinią o moim podcaście, bo nie będę ukrywać, że trochę mam stresik debiutanta! Będzie mi jeszcze bardziej miło, jeśli prześlesz ten podcast komuś znajomemu, kto może być nim zainteresowany.

Na kolejny, tym razem bardziej merytoryczny odcinek, zapraszam już za tydzień!