1.  

Kreatywne konsultacje biznesowe

Jeśli potrzebujesz wsparcia w rozwoju biznesu, nie masz pomysłu na nowe produkty lub usługi, chcesz stworzyć dla swoich klientów efekt wow i zaoferować im coś nietuzinkowego, to moje kreatywne konsultacje biznesowe są dla Ciebie świetnym rozwiązaniem. 

Podczas 60-minutowego spotkania online omawiamy szczegółowo Twoje potrzeby i cele związane z rozwojem biznesu, tworzeniem nowych produktów lub usług. Ja uruchamiam moje najgłębsze pokłady kreatywności i tworzę dla Ciebie listę rozwiązań, które możesz wdrożyć i skalować dzięki nim swój biznes. 

Jeśli do tej pory Twoja marka opierała się o usługi, może czas stworzyć własny produkt? Jeśli do tej pory sprzedajesz produkty cyfrowe, może pora zaoferować do nich wsparcie usługowe lub stworzyć produkt fizyczny? Masz ogrom wiedzy, którą chcesz sprzedać, ale nie wiesz, jak się za to zabrać?

Zostaw to mnie! Zamów kreatywną konsultację biznesową i zacznij tworzyć nową ofertę dla swoich klientów.

  1.  

Co zyskasz?

Kreatywna konsultacja biznesowa daje Ci pomysły, koncepcje i narzędzia do ich realizacji. Wspólnie tworzymy plan działania, który omawiamy podczas spotkania online, a Ty potem otrzymujesz go w formie dokumentu pdf zawierającego wszystkie najważniejsze ustalenia. 

Produkty

Wspólnie opracujemy formę oraz sposób stworzenia Twojego nowego produktu.

Proces

Krok po kroku przeprowadzę Cię przez proces wdrażania nowego produktu lub usługi, zaproponuję narzędzia i rozwiązania, które ułatwią Ci działanie.

Usługi

Stworzymy plan skalowania biznesu usługowego w oparciu o nowe formy współpracy z klientami.

Wsparcie

Po zakończonej konsultacji nadal trzymam rękę na pulsie i w razie potrzeby wspieram Cię w realizacji celu. 

  1.