Dzień dobry, dziś rozpoczynamy Nowy Rok, a przy okazji nową dekadę! To trochę symboliczny moment i warto go naprawdę dobrze wykorzystać. Mam nadzieję, że sylwestrowa zabawa była przednia, a jeśli zdecydowaliście się na błogie leniuchowanie, to przybijam wirtualną piątkę – ja spędziłam przemiły wieczór z dobrym jedzeniem, szampanem dla dzieci i Wiedźminem 3. 😉

Zgodnie z obietnicą, mam dziś dla Was mały upominek na dobry początek roku. Mój kalendarz do druku z autorskimi ilustracjami, w kolorach Kreatywnej Freelancerki, by umilał Wam cały rok i pomagał w organizacji czasu.

Kalendarz udostępniam zupełnie za darmo, chcąc, by trafił on do wszystkich, którzy doceniają tego typu graficzne i artystyczne „przydasie”. 🙂

Jak drukować?

Karty kalendarza możecie wydrukować na zwykłej, domowej drukarce. Pamiętajcie o użyciu nieco grubszego papieru (np. z bloku technicznego), dzięki czemu wydruki będą trwalsze i będą się lepiej prezentować. Kalendarz przeznaczony jest do użytku prywatnego, co oznacza, że możecie się nim cieszyć, możecie obdarować nim swoich najbliższych, ale nie wolno go odsprzedawać.

Można także wysłać plik do drukarni lub punktu xero, a na koniec go zbindować lub przypiąć do podkładki z klipsem – otrzymacie w taki sposób pełnowartościowy produkt, który doskonale posłuży Wam przez cały rok.

Jak kalendarz wygląda w całości

Każda z kart kalendarza ma inny, stworzony przeze mnie wzór. Kalendarz utrzymany jest w moich freelancerkowych kolorach, przez co jest spójny i wpasuje się w każde wnętrze – pastelowa czerwień, czerń i szarość w akwarelowych plamach i pociągnięciach pędzla z tuszem wygląda naprawdę super, ja z tego projektu jestem wyjątkowo zadowolona i na moim biurku także znajdzie on swoje miejsce!

Odbierz swój kalendarz

Jeśli jesteś już subskrybentem mojego newslettera, to materiały do pobrania już czekają na Ciebie na tej stronie. Jeśli jeszcze nie jesteś – skorzystaj z formularza zapisu i uzyskaj dostęp do moich darmowych grafik!

Zasady wykorzystania projektów:

  • Projekty publikuję do pobrania za darmo, co nie oznacza, że można je udostępniać bez ograniczeń. Chcąc się nimi podzielić – przekaż, proszę, link do tego wpisu.
  • Projekty są darmowe, możesz je wykorzystywać samodzielnie, nie wolno ich odsprzedawać.
  • Nie zmieniam projektów na życzenie, nie modyfikuję kolorystyki ani napisów, projekt stanowi zamkniętą całość i nie ma możliwości wprowadzania indywidualnych zmian.
  • Kalendarz najlepiej drukować na nieco grubszym papierze, a ustawienia drukarki zmienić na najlepszą jakość druku. Można go także przesłać do drukarni lub punktu Xero.
  • Kalendarz można wydrukować w mniejszym formacie, np. A5. Oryginalny rozmiar to A4 i nie gwarantuję, że większy będzie wyglądał równie dobrze, przy powiększaniu jest możliwość straty jakości.
  • Będę bardzo wdzięczna, jeśli oznaczysz mój profil, publikując zdjęcia kalendarza w social media – @kreatywnafreelancerka