Copywriting

SIŁA SŁOWA

COPY WRITING

Lekkie pióro to przydatna umiejętność, gdy Twoim celem jest zainteresowanie klienta i zachęcenie go do zakupu Twojego produktu. Pisanie atrakcyjnych tekstów to jednak coś, z czym nie musi mierzyć się każdy przedsiębiorca – warto powierzyć to zadanie komuś, kto się w tym specjalizuje.

Tworzę treści na potrzeby stron internetowych, blogów oraz profili w mediach społecznościowych, jak również hasła reklamowe. Piszę teksty, które chce się czytać.

Potrzebujesz tekstu?

Historie sprzedają. Historie przyciągają uwagę, budują zaufanie, tworzą wizerunek Twojego biznesu. Opowiadam historie i tworzę teksty przyjazne, skuteczne i odpowiadające Twoim potrzebom. Piszę artykuły eksperckie, wpisy na blogi, teksty i hasła reklamowe, opisy produktów i wiele innych.

Skontaktuj się ze mną i przedstaw mi wszystkie najważniejsze informacje dotyczące Twojej marki lub produktu, a w odpowiedzi otrzymasz ode mnie niezobowiązującą ofertę, która pozwoli Ci podjąć decyzję o dalszej współpracy.

Portfolio

Przykładowe
teksty

Współpraca w zakresie przygotowania tekstów reklamowych dotyczących aktualnej promocji marki Make Me Fit & Healthy na potrzeby e-mail marketingu.
Wykonanie grafik: Anna Gaik-Czasak, Head and Hands
www.headandhands.pl

Współpraca w zakresie przygotowania opisów realizacji domków drewnianych na stronie domekidom.com – w sumie 56 tekstów.

Wpisy na bloga dotyczące specyfiki domów z bali, projektowania ogrodów, prawnych aspektów budowy domu.

Teksty na bloga specjalistycznego dla Poradni Integracji Sensorycznej Sensorito.
www.sensorito.pl